• Příměstské tábory

• S potěšením pro Vás a Vaše děti i tento rok připravujeme příměstské tábory.

Tento rok se potkáme v nových prostorách Základní školy Comenia na adrese BYLANY Č.P. 7, 538 01 BYLANY.

Tábory jsou určeny pro děti, které navštěvují PRVNÍ STUPEŇ ZÁKLADNÍ ŠKOLY.

Příspěvky od rodičů jsou vybírány pouze na stravné dětí a vstupy na výletech. Ostatní náklady jsou hrazeny v rámci projektu, Podpora rodičů dětí na 1. st. ZŠ Comenia v Chrudimi, reg. číslo projektu, CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_107/0016331. Projekt je spolufinancovaný z Evropského sociálního fondu a rozpočtu ČR.

Téma

Příspěvek na stravu/vstupy

11. 7. - 15. 7.

Dobrodružný

18. 7. - 22. 7.

Sportovní

25. 7. - 29. 7.

Kreativní

8. 8. - 12. 8.

Sportovní s angličtinou

1 500 Kč

Provozní doba příměstských táborů je od 7:30 do 17:00 hodin každý všední den.

Kapacita příměstského tábora je vždy 15 dětí. Péči zajišťují nejméně 2 vychovatelé.

Program dne:

07:30 - 08:30           příchod dětí, volné hraní

08:30 - 12:00           společný program, včetně dopolední svačiny

12:00 - 13:00           oběd

13:00 - 16:00           společný program, včetně odpolední svačiny

16:00 - 17:00             volné hraní, odchod dětí

Podrobnější informace o provozu dětského klubu jsou uvedeny v Provozni_rad_PT_ZS_Comenia_2022_A.pdf .

• 11. 7. - 15. 7. 2022

Dobrodružný

Tábor pro všechny děti, které mají rády dobrodružství, těší je hry v přírodě a soutěže. Na táboře pojedou děti do ZOO v Bítovanech a podniknou výpravu na rozhlednu Bára.

• 18. 7. - 22. 7. 2022

Sportovní

Tábor je zaměřený na sport a pohyb jako takový. Pojedeme společně na dva akční výlety (do Lumpária v Pardubicích a do Toulovcových maštalí). Děti si užijí spoustu soutěží a her.

• 25. 7. - 29. 7. 2022

Kreativní

Pokud Vaše dítě raději tvoří a vyrábí, je tento tábor právě pro ni/něho. Malovat, tvořit a vyrábět budeme uvnitř i venku. Výlety podnikneme také dva, první na Veselý kopec a druhý do Licibořit do Pohádkové zahrady.

• 8. 8. - 12. 8. 2022

Sportovní s angličtinou

Tábor plný angličtiny a pohybu. Dopoledne stráví děti s angličtinou a odpoledne naváží sportovní aktivity a hry. V rámci tohoto tábora pojedou děti na výlet do Fajnparku v Chlumci nad Cidlinou.

• Přihlášení na příměstský tábor

• Chcete přihlásit Vaše dítě na příměstský tábor?

1. Důležité je, abyste jako rodiče splnili tyto podmínky:

Rodič, který pečuje o dítě a se kterým dítě žije ve společné domácnosti (pokud oba rodiče pečují a žijí s dítětem ve společné domácnosti, potom musí níže uvedené splňovat oba):

a. je zaměstnán, nebo

b. podniká, nebo

c. studuje, nebo

d. je v rekvalifikaci, nebo

e. je veden jako uchazeč na úřadu práce.

2. Pokud podmínky splňujete, podejte přihlášku Prihlaska_ditete_k_zapisu_na_PT_ZS_Comenia_2022.pdf mailem (naskenované podepsané PDF) na adresu renata.volejnikova@zstalent.cz, nebo ji vytištěnou a podepsanou pošlete, nebo doneste na Základní školu Comenia s.r.o., Bylany č.p. 7, 538 01 Bylany.

3. Pokud bude volná kapacita na příměstském táboře, budeme Vás obratem kontaktovat, abychom se domluvili na doložení všech předepsaných dokumentů a úhradě příspěvku na stravu/vstupy a dopravu na Vámi zvoleném táboře.

4. Po doložení všech předepsaných dokumentů a úhradě finančního příspěvku bude Vaše dítě přihlášeno na příměstský tábor.

• Příměstské tábory pro Vás připravili Petr Bulva, Barbora Baštová a Markéta Kimasa.

Za projekt zodpovídá Ing. Renata Volejníková, tel. 775 733 599.
          • Barbora Baštová
          • Petr Bulva